Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

Dnia 10 grudnia 2019 r. uczniowie klas III c i III kh wraz z wychowawcami udali się na wycieczkę do Wrocławia na Jarmark Bożonarodzeniowy. Pięknie przystrojony rynek, mnóstwo smakołyków z różnych zakątków świata, piękne, ręcznie wykonane świąteczne ozdoby i zapach pierników pozwolił poczuć magię Świąt Bożego Narodzenia i chociaż na chwilę poczuć się jak w bajce wśród światełek, bombek, choinek ....... Wesołych Świąt !!!

zobacz zdjęcia>>>

 

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.