Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

W grudniu reprezentacja  ZSZ w składzie: Patryk Jędrak, Paweł Korzekwa, Dawid Płóciennik, Tobiasz Pawełczyk, Gabriel Molski, Kevin Brzenska, Kacper Zacha, Kamil Wolny, Michał Skwara, Błażej Kubosz, Arkadiusz Gruca, wygrała zawody międzyszkolne w ramach Licealiady i  zdobyła  tytuł Mistrza Powiatu Oleskiego. Tym samym drużyna ZSZ  uzyskała prawo wyjazdu i reprezentowania powiatu w zawodach na szczeblu wojewódzkim. Półfinał wojewódzki odbył się 24 stycznia w II LO w Opolu. Drużyna naszej szkoły, której opiekunem był pan Jacek Zawierucha, ostatecznie wywalczyła II miejsce, przegrywając jedynie ze szkołą z Opola. Naszym sportowcom oraz opiekunowi  serdecznie gratulujemy!

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.