Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

23 kwietnia na całym świecie obchodzone jest największe i najważniejsze święto wszystkich czytelników – Światowy Dzień Książki i Praw Autorskich. Z tej okazji odbywają się liczne imprezy czytelnicze – spotkania z pisarzami, targi książki, wystawy. Także w naszej szkole taka wystawa była przygotowywana, ale okoliczności nie pozwoliły na jej realizację. Koronawirus jednak nie pokrzyżował nam planów. Uczniowie z klas drugich technikum w ramach lekcji wiedzy o kulturze zrobili zdjęcia, które właśnie prezentujemy. Nie zdołaliśmy ich wydrukować i powiesić na szkolnych korytarzach. Nasze życie przeniosło się do Internetu, więc i naszą wystawę fotografii umieszczamy na wirtualnej tablicy. Nasi uczniowie jak zwykle nie zawiedli – ujawnili niezwykłe talenty, humor i liryzm, pochwalili się swoimi książkami.  Zapraszamy na wystawę

 Klasa 2 eb

 Klasa 2 kh

 Klasa 2 ti

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.