Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

 

 

dr Damian Borecki

 

Ukończył szkołę w roku szkolnym 1999/2000 w zawodzie technik mechanik, specjalność naprawa i eksploatacja pojazdów samochodowych. Obecnie prowadzi własną firmę diagnostyczną „ICCG” w Krzepicach, doktor Politechniki Opolskiej.

 

Wspomina swoją szkołę „ Generalnie szkołę wspominam bardzo miło, a sentyment mam do p. Skuły. Cenię wysoki poziom nauczania, szkoła ukształtowała mnie, tu kończyłem zawodówkę i technikum.

Nasz praca dyplomowa w konkursie „ Technik 2000” zajęła I miejsce w woj. opolskim. Tę pracę wykonywałem z Leonardem Smolnikiem z Praszki. Tematyką pracy był model zasilania silnika w paliwo gazowe. Moja praca doktorska „Zimny rozruch silnika o zapłonie iskrowym” (paliwo wodorowe) była prezentowana w stacji TVN Turbo – to był rok 2011”. Pozdrawiam moją wychowawczynię p. Mariolę Flank.

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.