Zespół Szkół Zawodowych

im. Józefa Lompy w Oleśnie

W okresie przedświątecznym w szkole rozegrany został Konkurs Kulinarny "Świąteczne Pierniki". Uczniowie wykazali się szczególnym kunsztem, przeobrażając zwykłe ciasto piernikowe w niezwykłe figurki. Pierwsze miejsce zajęła uczennica klasy 3 kh Aneta Klima, drugie Karolina Patrzyk z klasy 1 ik, a trzecie Simona Ledwig i Magdalena Małeska z klasy 1 ki. Ich dzieła można podziwiać na specjalnie przygotowanej wystawie na szkolnym korytarzu.

zobacz zdjęcia>>>

Na naszej stronie internetowej używamy plików cookie. Niektóre z nich są niezbędne dla funkcjonowania strony, inne pomagają nam w ulepszaniu tej strony i doświadczeń użytkownika (Tracking Cookies). Możesz sam zdecydować, czy chcesz zezwolić na pliki cookie. Należy pamiętać, że w przypadku odrzucenia, nie wszystkie funkcje strony mogą być dostępne.